ماشین سیاست میامی آمریکا اوباما آمریکایی

ماشین: سیاست میامی آمریکا اوباما آمریکایی دولت ترامپ دونالد ترامپ کنگره آمریکا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنگامی که بازیکنان پرسپولیس می گویند مراسم خوش حالی افتضاح بود، منظورشان چیست؟

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه روز گذشته یکی از عالی ترین مراسم های چند سال اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت قهرمان لیگ برتر در استادیون آزادی برپا شد و تمامی هواد

هنگامی که بازیکنان پرسپولیس می گویند مراسم خوش حالی افتضاح بود، منظورشان چیست؟

هنگامی که بازیکنان پرسپولیس می گویند مراسم خوش حالی افتضاح بود، منظورشان چیست؟

عبارات مهم : مراسم ها

دیروز مراسم خوش حالی قهرمانی لیگ برتر هفدهم مطابق معمولا با حواشی زیادی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه روز گذشته یکی از عالی ترین مراسم های چند سال اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت قهرمان لیگ برتر در استادیون آزادی برپا شد و تمامی هواداران از حضور در صحنه احساس رضایت و خوشحالی کردند، ولی باز هم مشکلاتی وجود داشت که هر لحظه نقطه ای تاریک در مراسم خوش حالی ها محسوب می شود. با وجود اینکه در وقت اوج بردن جام به وسیله پرسپولیسی ها هیچ آدم اضافی روی سکو حضور نداشت، ولی بعد از اتمام رسمی مراسم خوش حالی همه چیز به حال خودش رها شد تا زمین چمن آزادی دوباره آن صحنه های شلوغ را به خودش ببیند. در این بین بازیکنان پرسپولیس هم وقت مصاحبه کردن نداشتند.

چراکه هرکدام تا جهت مصاحبه روبروی یک خبرنگار قرار می گرفت، چند نفر از چپ و راست جهت سلفی گرفتن هجوم می آوردند. توصیه عجیب دیگر جلوگیری از ورود خبرنگاران به داخل زمین بود. در حالیکه نیمی از خبرنگاران بعد از اتمام مراسم خوش حالی در زمین و مشغول مصاحبه گرفتن و انجام وظیفه خود بودند، نیمی دیگر با مامورین چالش داشتند که باید آنها هم خودشان را به صحنه برسانند تا مصاحبه های بازیکنان تیم قهرمان لیگ برتر سریعتر و بهتر به گوش مردم برسد. ولی ازدحام بیش از حد اعضای اسپانسر مراسم خوش حالی قهرمانی در وسط زمین باعث شده است بود تا فضا آنقدر شلوغ شود که مامورین نیروی انتظامی اجازه حضور به کسانی که باید در صحنه باشند را ندهد. همین ازدحام افراد تصویر بگیر به قدری زیاد بود که بعضی از بازیکنان پرسپولیس مراسم خوش حالی دیروز را از این نظر افتضاح دانستند.

هنگامی که بازیکنان پرسپولیس می گویند مراسم خوش حالی افتضاح بود، منظورشان چیست؟

واژه های کلیدی: مراسم ها | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | سلفی گرفتن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs