ماشین سیاست میامی آمریکا اوباما آمریکایی

ماشین: سیاست میامی آمریکا اوباما آمریکایی دولت ترامپ دونالد ترامپ کنگره آمریکا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیش از اندازه تنبل هستی! / راموس خطاب به مارسلو

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید در انتقاد از هم‌تیمی برزیلی‌اش، او را به خاطر متوقف شدن کهکشانی‌ها در منزل لوانته سرزنش کرد.

بیش از اندازه تنبل هستی! / راموس خطاب به مارسلو

راموس خطاب به مارسلو: بیش از اندازه تنبل هستی!

عبارات مهم : لوانته

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید در انتقاد از هم تیمی برزیلی اش، او را به خاطر متوقف شدن کهکشانی ها در منزل لوانته سرزنش کرد.

به گزارش تسنیم، تساوی ۲ بر ۲ شنبه شب رئال مادرید در منزل لوانته با گلی که در دقیقه ۸۸ بازی دریافت کرد هنوز هم سوژه داغ رسانه های اسپانیایی است و اگرچه این تساوی باعث زیاد کردن فاصله میان کهکشانی ها با بارسلونا صدرنشین نشد، همچنان زین الدین زیدان و شاگردانش به خاطر این بازی مورد انتقاد واقع می شوند.

بیش از اندازه تنبل هستی! / راموس خطاب به مارسلو

شب گذشته هم نشریه مارکا به یکی از حاشیه های این بازی اشاره کرد، زمانی که سرخیو راموس به هم تیمی برزیلی اش مارسلو به خاطر اهمال در عمل به وظیفه مهم اش به عنوان یک مدافع تذکر داد. این اتفاق بعد از گل دوم لوانته رخ داد و کاپیتان کهکشانی ها به مارسلو گفت: مارسلو، تو بیش از اندازه بی حرکتی. هیچ کسی نباید پایش را داخل (محوطه جریمه) بگذارد. هنگامی که ما فقط یک گل جلو هستیم نباید اشتباه بکنیم.

رئال مادرید با دریافت گل دوم در فاصله دو دقیقه به آخر بازی، وقت کسب دومین برد متوالی اش و کم کردن فاصله با بارسلونا را از دست داد تا در رده چهارم جدول باقی بماند.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید در انتقاد از هم‌تیمی برزیلی‌اش، او را به خاطر متوقف شدن کهکشانی‌ها در منزل لوانته سرزنش کرد.

واژه های کلیدی: لوانته | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs